Wypożyczalnia samochodów

Nasza wypożyczalnia samochodów jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Posiadamy duży wybór samochodów osobowych i dostawczych. Oferta dotyczy wynajmu pojazdów dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych z kraju i zagranicy. Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje bardzo atrakcyjne ceny, pełen zakres usług na poziomie spełniającym standardy europejskie.

 

Wypożycz samochód z OC sprawcy kolizji – zadzwoń i dowiedz się więcej,
tel: 796-990-609

wypożyczalnia-samochodow1

Wypożyczalnia samochodów – najniższe ceny! Zadzwoń i wypożycz swój samochód!

Nasza wypożyczalnia samochodów świadczy następujące usługi:

  • Wypożyczalnia samochodów osobowych
  • Długoterminowy wynajem samochodów
  • Wynajem samochodu zastępczego bezgotówkowo – wypożyczalnia samochodów z oc sprawcy
  • Wypożyczalnia samochodów Luksusowych
  • Wynajem samochodu z kierowcą

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że na śląsku nie znajdziecie Państwo lepszego partnera do


wynajmu samochodów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty naszej wypożyczalni aut:

tel: 731-131-114

email: biuro@wypozyczalnia-samochodow-katowice.slask.pl

Nasza wypożyczalnia samochodów jest w pełni mobilna – zawsze dostarczamy samochody na wskazany przez klienta adres, jesteśmy bardzo elastyczni, działamy na terenie całego śląska w szczególności w miastach: Katowice,Gliwice, Rybnik, Bielsko-Biała, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Częstochowa, Tarnowskie Góry oraz na Lotnisku Katowice-Pyrzowice.

Skorzystaj z oferty wynajmu długo i krótkoterminowego w


wypożyczalni samochodów która oferuje swoje usługi na światowym poziomie! Nasza wypożyczalnia oferuje długo i krótkoterminowy wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych. Wynajem krótkoterminowy obejmuje wypożyczenie samochodu na okres maksymalnie do 30 dni.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego województwa śląskiego i na Lotnisku Pyrzowice. Oferujemy wynajem aut posiadających pełen pakiet ubezpieczeń – AC, OC i NNW.

wypożyczalnia-samochodow2

Dzięki kompleksowemu wyposażeniu pojazdów oraz możliwości zaopatrzenia ich w dodatkowe udogodnienia, np. nawigację GPS czy foteliki dla dzieci, zapewniają one dogodne warunki jazdy oraz jej całkowite bezpieczeństwo. Nasze priorytety to: najlepsza oferta, przystępne ceny i profesjonalna obsługa. Oferujemy także możliwość


wynajęcia pojazdu zastępczego
z OC sprawcy wypadku.